O Sheio

[šíjo]

O Sheio

Jak mě vůbec napadlo začít šít spodní prádlo bez rozkroku? A proč je moje prádlo bez rozkroku zároveň i bez vulgarit? Jak vznikl název #crothlessky? O tom všem je můj příběh...

Jak to začalo?

Zkoušela sis někdy „vygooglit“ kalhotky bez rozkroku?
Já bohužel ano… A šok, jakým způsobem je tento sortiment stále nabízený, byl impulzem, abych si kalhotky ušila podle svých představ.

Jako absolventce módního návrhářství pro mě nebyl problém usednout k šicímu stroji a začít to zkoušet po svém.
Příběh značky se začal psát v listopadu 2020. Oficiálně jsem  první #crotchlessky představila v červnu 2021, kdy jsem po měsících zkoušení a prototypování byla se svou prací spokojená.

Co znamená "bez vulgarit"?

Přijde mi jako přežitek, že erotické prádlo je vnímané
jako vulgární. Ráda bych, aby to byl elegantní a důstojný oděvní kousek pro ženu, pro kterou sexualita a intimita není tabu.

Díky individuálnímu přístupu ke každé klientce a naslouchání jejím přáním a pocitům, jsem schopna nabídnout zcela nový zážitek z pořízení takového prádla. Crotchlessky nejsou kalhotky s dírou za které se stydíš a schováváš si je na dně šuplíku. Naopak!

Prádlo, které ti ušiju na míru, bude lehké jako dech, decentně střižené a zároveň v sobě bude mít neskutečný vzrušující náboj.

Jak vznikl název crotchlessky?

Crotchlessky vznikly z anglického „crotchless“ označující spodní prádlo bez rozkroku.

Přála jsem si, aby vzniklo označení, které se nikdo nebude stydět zadat do internetového vyhledávače.
Toužila jsem vytvořit prostor pro předefinování toho, co máme spokojené s erotickým prádlem.

S novým názvem pak přichází i nový příběh spodního prádla určeného pro „tabuizované něžnosti“.

Název #crotchlessky souzní s celou myšlenkou značky Sheio [šíjo] Odteď už žádné kalhotky s dírou, odteď už jenom crotchlessky.

Když zrovna nešiji #crotchlessky, tak se s láskou starám o své zákaznice.
Karolína

Přečti si o Sheio

Podcast 1:1 s Anetou Kolek „Nejsem zaměstnanec, jsem tvůrce“ (2023) Karolína je autorka a majitelka značky spodního prádla SHEIO. Tvoří pro svoje zákaznice kalhotky bez rozkroku a bez vulgarit, takzvané crotchlessky. S Kájou si budeme povídat o tom, jak nebýt zaměstnancem ve vlastní firmě a jak organizovat výrobu kolekcí.

Rozhovor pro DailyStyle (2022), Bez rozkroku, bez vulgarit. Karolína Černá našla s crotchlesskami doslova díru na trhu. Skrze značku Sheio, jejíž motto zní #vicneznaha, nabízí erotické prádlo, ale také komunikuje témata spojená s intimitou.

Crotchlessky v Elle (2022), Jaké prádlo chceme letos na Valentýna? Krásné, pohodlné a lokální! Karolína Černá, absolventka módního návrhářství, stvořila takzvané crotchlessky. Prádlo, které je lichotivé, něžné a zároveň nesmírně sexy. Kalhotky bez rozkroku a bez vulgarit. Tleskáme!

Podcast Šimrání (2021), Kalhotkový speciál Karolína udělala díru do světa, teda… ušila kalhotky bez klínu, vlastně s dírou. Jsou ale nááádherné! Poslechněte si o crotchlesskách a značce Sheio. A kupte své drahé polovičce nebo sobě tuhle sexy nádheru. crotchlessky #Sheio #vicneznaha #lingerie #kalhotky #pradlo #sexypradlo

Rozhovor pro Hastag.zoznam.sk (2021), #Vicneznaha – to je heslo, v duchu ktorého sa nesie značka unikátnej, ručne šitej erotickej spodnej bielizne s názvom SHEIO Lingerie. Zakladateľkou tejto značky je Karolína Černá, rodáčka z českého Kladna, ktorá vyštudovala módne návrhárstvo.

Hlídací pes

Kontaktní formulář

Formulář pro výměnu

Reklamační formulář

*Vyplň pouze v případě odstoupení od smlouvy a požadavku vrácení peněz.

 

Děkuji ti za vyplnění formuláře. 
Formulář byl úspěsně odeslán a jeho kopii najdeš u sebe v emailu.
Nejpozději do druhého pracovního dne se ti ozvu.

Karolína z Sheio

 

📦 Objednávky přijaté od 28.9. do 2.10.2023 budou expedovány 3.10.2023 Děkuji za pochopení
This is default text for notification bar