Často kladené otázky

Erotické spodní prádlo, které nemusíš svlékat, když přijde na “věc”. Nemají totiž klínek mezi nohama, respektive mají odhalený klín a k tomu navíc
i odhalený zadeček.

K čemukoliv budeš chtít. Primárně jde o erotické prádlo, které díky odhalenému klínu, nemusíš svlékat, když si chceš užít s partnerem / parnerkou / partnery. Crotchlessky během intimních chvilek ničemu nepřekáží a můžeš si tak o to déle užít krásný pocit z pěkného prádla.

Nedoporučuji nosit crotchlessky pod upnuté oblečení, především třeba pod džíny apod. Tření o materiál, který k tomu není přizpůsoben, by mohlo způsobit nepříjemnosti v intimních partiích a to nikdo z nás nechceme. Ale například v létě pod sukni nebo pod šaty se dají crotchlessky v pohodě vzít. Ten pocit volnosti a nezbednosti doporučuji vyzkoušet.

Látka na crothlesskách končí tam, kde potěšení začíná. Princip je takový, že by materiál neměl ničemu během intimnostech překážet. Zepředu crotchlessky vypadají téměř jako klasické kalhotky, ale materiál končí těsně “nad”.
Avšak každá jsme jiná. Proto u produktů Na míru je možné si změřit doplňující míru, jak vysoko, respektive nízko, by měly tvoje crotchlessky být, aby ničemu nepřekážely, viz. Jak se správně změřit.

Pokud by u produktů v konfekční velikosti (S, M, L…) u tebe materiál až příliš zasahoval a překážel, napiš mi email karolina@sheio.cz nebo zprávu na IG @sheio_lingerie a domluvíme se.

U produktů Na míru je vždy možné dořešit úpravu, tak aby prádlo opravdu sedělo dle tvých potřeb. U produktů v konfekční velikosti (S, M, L…) je možné prádlo vyměnit za jinou velikost dle podmínek Vrácení a výměna zboží. U již hotového prádla (tedy ne toho Na míru) je možnost úprav omezená, ale vždy se dá na všem domluvit. Kontaktuj mě na email karolina@sheio.cz nebo na IG @sheio_lingerie. Drobnou úpravu, např. zkrácení gumiček lze vyřešit v ceně prádla, větší úpravu za finanční částku, kterou si předem potvrdíme.

Produkty Na míru mohu krásně přizpůsobit téměř jakékoliv postavě. Prádlo se snažím šít pro všechny typy a tvary postav. Každá jsme jiná a každé sluší něco jiného. To nejlepší, co mohu poradit, je domluvit si se mnou osobní schůzku v mém Sheio ateliéru v Praze v Holešovicích. Při osobním setkání mohu nejlépe prádlo přizpůsobit individuálním potřebám. Online to však zvládneme také a vždy se na všem můžeme domluvit přes email karolina@sheio.cz

V tuto chvíli mám v nabídce pouze braletku, tedy nevyztuženou podprsenku. Na větší i velká prsa jsem podprsenky už šila. Zákaznice pro které jsem je šila, jsou s nimi spokojené, avšak každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného. Některé zákaznici může můj střih podprsenky skvěle vyhovovat a jiné naopak nikoliv. To nejlepší, co mohu poradit, je domluvit si se mnou osobní schůzku v mém Sheio ateliéru v Praze v Holešovicích. Při osobním setkání mohu nejlépe prádlo přizpůsobit individuálním potřebám. Online to však zvládneme také a vždy se na všem můžeme domluvit přes email karolina@sheio.cz

Ano. Dokonce je osobní schůzka to nejlepší, jak docílit, že ti prádlo bude maximálně sedět a vyhovovat. Vyzkoušíš si u mě střihy, prohlédneš materiály a můžeme společně domluvit originální kousek přímo pro tebe.

Sheio ateliér mám v Praze v Holešovicích  a domluvit se na schůzce můžeme přes email karolina@sheio.cz nebo přes IG @sheio_lingerie

Určitě ano. Je jen na tobě, jak si svou objednávku sestavíš. Nemusíš si objednávat celý set. Objednej si ty kousky, které chceš a zkombinuj třeba s prádlem, které už doma máš.

Vytvořila jsem Průvodce střihy, kde rozdíly mezi jednotlivými střihy popisuji.

Poradit mohu, avšak každá jsme jiná a každé sluší něco jiného a tak i moje rada je pouze doporučení na základě mých dosavadních zkušeností. Doporučení, které postavě sluší, který střih jsem popsala v Průvodce střihy

V tuto chvíli zatím ne. Potřebuji se zaměřit na jasně specifikovaný produkt, kterým budu rozpoznatelná od ostatních a lépe tak komunikovala se svými zákazníky. Určitě bych ráda jednoho dne nabídla i klasické kalhotky, ale to bude muset nějakou chvíli ještě počkat.

V tuto chvíli zatím ne. Potřebuji se zaměřit na jasně specifikovaný produkt, kterým budu rozpoznatelná od ostatních a lépe tak komunikovala se svými zákazníky. Určitě bych ráda jednoho dne nabídla i prádlo pro muže, ale to bude muset nějakou chvíli ještě počkat.

Ve své nabídce bych měla ráda mnoho produktů a variant, avšak je potřeba, abych je přidávala postupně. Funguji se svou značkou od června 2021 a zatím vše krok za krokem buduji převážně sama, případně za pomoci pár lidí. Jak se bude značka rozrůstat, lidí v týmu přibývat, budu postupně i ráda rozšiřovat svou nabídku produktů, barev a variant. Neztrať se mnou kontakt, přihlaš se k odběru novinek a sleduj instagram @sheio_lingerie.

Tvé prádlo ti dorazí v papírové krabičce Sheio.

Pokud chceš prádlo věnovat jako dárek, zvol si „Dárkové balení“ v nákupním košíku.

U dárkového balení, ti prádlo dorazí v Sheio „signature“ růžovém šuplíčku, kde na obdarovanou bude čekat i malinký dárek k nákupu v podobě kostičky intimního mýdla.

„Šuplíček“, ve kterém prádlo přijde, můžeš využít i později jako organizér na prádlo ve svém skutečném šuplíku.

K dárkovému balení zároveň dostaneš i světle růžovou dárkovou tašku, ve které můžeš svůj dárek obdarované rovnou předat, aniž bys musel/a ještě něco dalšího shánět.

Dopravu zdarma získáš při nákupu nad částku 3200,-, viz. Doprava a platba 

Hlídací pes

Kontaktní formulář

Formulář pro výměnu

Reklamační formulář

*Vyplň pouze v případě odstoupení od smlouvy a požadavku vrácení peněz.

 

Děkuji ti za vyplnění formuláře. 
Formulář byl úspěsně odeslán a jeho kopii najdeš u sebe v emailu.
Nejpozději do druhého pracovního dne se ti ozvu.

Karolína z Sheio

 

💕 NOVINKA - svatební kolekce, ale nejen pro nevěsty. Při objednávce svatební kolekce nad hodnotu 2920,- navíc dostaneš DÁREK - minimalistický svatební podvazek.
This is default text for notification bar